Mějte přehled docházky u sebe v kapse

Mobilní docházkové terminály

Pro potřeby montážních či stavebních skupin na odloučených pracovištích jsme vyvinuli mobilní docházkový terminál. Jedná se o aplikaci pro mobilní telefon systému Android s NFC technologií obsluhovanou vedoucím pracovní skupiny.

Příchod a odchod zaměstnance (případně jeho odchody na oběd, k lékaři, na přestávku…) se eviduje přiblížením identifikačního čipu (přívěšek na klíče) k NFC čidlu mobilního telefonu. Administrátorské nastavení umožňuje také nastavit režim záznamů událostí bez použití čipu (tlačítkem v mobilní aplikaci). Aplikace mobilního terminálu zaznamená čas a účel události do vlastní paměti a takto shromažďované informace předá (dávkově na vyžádání, není nutné trvalé připojení) pomocí Internetového připojení do databáze docházkového systému k dalšímu zpracování (kontrola přítomnosti, zpracování mzdových podkladů…). Mobilní terminál má vedoucí pracovník vždy u sebe (v kapse), nepotřebuje specializovaný docházkový terminál (s nevýhodami ve velikosti, nutnosti napájení a připojení k počítačové síti), lze zobrazit seznam aktuálně přítomných pracovníků.


Dětské skupiny

Na základě poptávky provozovatele „Dětské skupiny“ jsme vyvinuli řešení optimalizované pro dětské skupiny (řeší evidenci docházky dětí i zaměstnanců). Zohlednili jsme přitom specifika požadavků na evidenci docházky v dětských skupinách kladených dotačním programem. Pro více informací nás kontaktujte.